ספא ליום כיף בהרצליה מתאים לעובדים, חברות, משפחות וזוגות

 

שמירה על יחסי העובדים, היא חיונית לכל ארגון, חברה או בית עסק. כאשר העובדים יהיו מגובשים העסק יתנהל טוב, התפוקה שלהם בעבודה תעלה והיחסים ביניהם יהיו טובים. השאלה היא כיצד לקרב את העובדים? ניתן למצוא ימי כיף כמו למשל לשלוח אותם אל ספא ליום כיף בהרצליה. כאשר מוציאים אותם מהשגרה המשרדית או מהמפעל בו הם עובדים ומפנקים אותם בעיסויים, ג'קוזי, בריכת שחייה, שולחים מרצה שיעניין אותם בהרצאה מרתקת והם חוזרים לעבודה בכוחות מחודשים.

אנשים שעובדים, ישמחו להשתחרר, כאשר הבוס שלהם משקיע בהם מחשבה ומשאבים ודואג לרווחתם ולכן, ספא הינו רעיון מוצלח ליום כייף וגיבוש לעובדים. העיסויים למעשה, מהווים חלק חשוב מחוויית הספא והם המרכיב העיקרי שניתן לקבל, עיסויים שונים כמו: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי באבנים חמות וכדומה. לכל אחד מהעובדים, ניתן יהיה למצוא את העיסוי המתאים לו, על פי שאלון שהמעסה ייתן למטופל, כך שניתן יהיה לשלול מחלות לב ויתר לחץ דם, היות ואלה הסובלים מהלב, אינם יכולים לבצע טיפולים או להשתמש במתקנים עם מים חמים כגון מעיינות מרפא או ג'קוזי חם, סאונות ועוד.

 

ספא ליום כיף בהרצליה - כך תודו לעובדים שלכם

זו דרך נהדרת להעריך את העובדים שלכם כאשר אתם מעניקים להם יום כייף בספא, הם גם יוקירו אתכם. מנהלים שמצטרפים ליום כיף, גם מחזקים את הקשרים שלהם עם עובדיהם. הקרח למעשה נשבר והעובדים רואים אדם אחר שמנהל אותם כזה שהתקלף מחליפתו המחויטת ויושב יחד איתם בדיוק כמוהם עם חלוק ובגד ים ומבצע את הטיפולים ממש כמוהם.

יש מנהלים שמשלבים סדנה או מופע של טלפתיה או גרפולוגיה, מה שלבטח יעניין את העובדים, ידאג להם לארוחת צהריים בסוף יום הגיבוש והעובדים יהיו מלאי חוויות ויזכירו את יום הכייף בעבודה. בימים כאלה, כולם מרגישים כמשפחה אחת גדולה. העובדים יוצאים מהמשרד או המפעל האפרורי, מערימות הפקסים וישיבה של שעות רבות מול המחשב ונושמים אוויר צח וכן, נהנים מהכייף של להיות יחד.

 

יום ספא של כייף גם למשפחה, זוגות או חברות

גיבוש כייפי ביום של ספא מדליק, יכול להיות גם בקרב חברות שנפגשות על בסיס קבוע במקום שבהם הם נהנות, נרגעות ממטלות הבית ומהעבודה ונמצאות יחד בטיפולים של רגיעה, מתקני ג'קוזי או סאונה ועיסויים שישחררו את גופן ויקלו על הנפש. ניתן לראות משפחות שלמות יוצרות לחופש קצר במכוני ספא, או אפילו זוגות אשר מעוניינים לזמן איכות ורוגע יחד.

מי שאוהב טיפולים הוליסטיים, יוכל ליהנות מהם באמצעות מטפלים מקצועיים. למשל מי שסובל  מכאבי ראש או מיגרנות,  כאבים בצוואר, נדודי שינה ועוד, יוכל להירפא ולחוש הקלה גדולה. רבים יוכלו ליהנות ולהירגע כאשר יצאו לפסק זמן במכון ספא ליום כיף בהרצליה. ישנם טיפולים נוספים גם לנשים בהיריון שסובלות מכאבי גב ולחץ במקומות שונים בגוף.

 

 

ספא בקונספט אקזוטי ובתחושה אינטימית וביתית

רבים אוהבים תחושה ביתית ולא המונית ולכן הם בוחרים מכון ספא מרהיב ביופיו, קטן ואינטימי, כמו  ספא פיתוח אשר ממוקם בלב ליבה של הרצלייה פיתוח בווילה מדהימה, עם מתקני ספא, בריכת שחייה מרהיבה ותחושה של נופש באיים הקריביים. תוכלו לקבל את כל הטיפולים המקצועיים, עיסויים מכל הסוגים וליהנות מחוויה בריאותית ורגיעה נפשית אשר תעניק לכם המון. אין כמו לקחת פסק זמן ולמלא מצברים לקראת עוד שבוע של לחצים ומטלות, אם בעבודה או אם בחיק המשפחה.